Po co mi Mniamo - korzystam z innych aplikacji oferujących informację o promocjach ?

Mniamo jako jedyna platforma mobilna pozwala wspomagać tradycyjny proces zakupowy poprzez skoncentrowanie informacji o galeriach handlowych, markach, promocjach i kartach lojalnościowych w jednym miejscu. Pozwala na precyzyjne określenie zakresu promocji i marek których promocje ma wyświetlać. Jeżeli lubisz zakupy w galeriach i poszukujesz konkretu zamiast wielkiego wora spamu – powinieneś zainstalować mniamo.

Ponieważ monitorujemy informacje z ponad 700 sieci handlowych działających na terenie całego kraju – staramy się szybko aktualizować ich oferty promocyjne w naszej aplikacji. Jednocześnie to Ty decydujesz które marki czy kategorie produktów chcesz oglądać. Dzięki temu znacznie szybciej docierasz do informacji o ofertach marek do których jesteś przywiązany.

Czy baza promocji, Galerii i Sieci w Mniamo jest aktualna?

Dokładamy wszelkich starań aby baza promocji była aktualna i codziennie monitorujemy ofertę promocyjna kilkuset sieci. Ponieważ proces ten nie jest w pełni zautomatyzowany – nie zawsze posiadamy informację o wszystkich promocjach. Nie zawsze też promocja opisana w aplikacji jest dostępna w sklepie dlatego, aby zminimalizować ryzyko błędu w aplikacji staramy się zamieszczać link do strony www promocji.

Jakie są wymagania sprzętowe i systemowe platformy Mniamo?

Aplikacja wymaga telefonu komórkowego z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej. Możliwe jest również korzystanie z informacji o promocjach Mniamo za pośrednictwem przeglądarki www pod adresem http://mniamo.com

Nie chcę spamu promocyjnego – interesują mnie konkretne marki – czy mniamo pozwoli mi na efektywne filtrowanie ich promocji?

Oczywiście. Mniamo pozwoli Ci na efektywne wyszukiwanie promocji wg kategorii, marek, nazw produktów, czy ich opisów. Ponadto zdefiniowanie profilu pozwoli ograniczyć zakres wyświetlanych promocji tylko do ulubionych kategorii czy marek. Zawsze w pierwszym rzędzie wyświetlane są informacje o markach i kategoriach które oznaczysz jako ulubione.

Jakie możliwości filtrowania promocji oferuje Mniamo?

Promocje możesz filtrować wg kategorii (wybor z listy), nazwy czy dowolnego fragmentu ich opisu (poprzez wpisanie wyszukiwanej frazy w polu wyszukiwania)

Czy Mniamo prezentuje dane na temat oferty Galerii Handlowych zlokalizowanych w małych miejscowościach?

Staramy się aby baza galerii handlowych była kompletna i obejmowała również punkty zlokalizowane w niewielkich miejscowościach. Jeżeli uważasz że dane prezentwane w naszej platformie są niekompletne będź wymagają korekty – daj nam proszę informację o tym.

Spodobała mi się promocja ale w tym momencie nie chcę z niej korzystać. Czy mogę ją gdzieś zapisać/ wyróżnić?

Możesz taką promocję oznaczyć jako ulubioną (gwiazdka przy opisie promocji). Po takim odznaczeniu i odświeżeniu listy promocji będzie ona wyświetlana zawsze na początku listy dzięki czemu łatwiej będzie Ci do niej dotrzeć.

Jaką mam korzyść z wprowadzania moich preferencji w zakładce mój profil?

Dzięki uzupełnieniu swojego profilu możesz ograniczyć wyświetlane w aplikacji informacji do kategorii które Cię interesują. Dzięki temu eliminujesz z aplikacji informacje które nie są dla Ciebie wartościowe.

W jaki sposób udostępnić informację o ciekawych promocjach przyjaciołom?

Po wyświetleniu zakładki z opisem promocji kliknij na przycisk Udostępnij a następnie wybierz sposób w jaki chcesz udostępnić link do wybranej promocji.

Nie wyświetlają mi się promocje z wybranej kategorii produktów, czy oznacza to że w danej kategorii nie ma promocji?

Teoretycznie jest to możliwe, jednak w praktyce mało prawdopodobne. Sprawdź czy w menu „Mój profil” nie odznaczyłeś wybranej kategorii jako nieinteresującej.