Mniamo na Facebooku

Możesz już korzystać z promocji Mniamo za każdym razem gdy zaglądasz na facebook. Na naszym fanpage znajdziecie najgorętsze promocje wybrane przez naszych zakupoholików. 

Więcej szczegółów na http://www.facebook.com/MniamoGaleriaPromocji

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Zaczynamy!

Zaczynamy! Po 12 miesiącach fazy prenatalnej uznaliśmy nasze dziecko za gotowe do zaistnienia w telefonach użytkowników.

Tworząc Mniamo chcieliśmy udostępnić aplikację która za pośrednictwem‘zaopiekuje się’ Klientami chcącymi robić zakupy w tradycyjny sposób (W galeriach handlowych i sklepach sieciowych). Od kilkunastu lat tworzymy narzędzia wspierające sprzedaż i marketing oraz efektywne relacje z Klientami. Jednocześnie sami nimi jesteśmy i kupujemy dostrzegając problemy w komunikacji marketingowej sieci handlowych. Aplikacja którą udostępniamy nie jest rewolucyjna ale wierzymy, że jest funkcjonalna i przyjazna. Zarówno dla Klientów jak i dla sieci handlowych.

Celem aplikacji jest promowanie lojalności i umożliwienie czerpania z niej korzyści. Chcemy aby przy pomocy aplikacji marki komunikowały się w sposób interaktywny ze swoimi klientami i lepiej rozpoznawały i reagowały na ich potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze wiele pracy i gorąco liczymy na konstruktywne uwagi ze strony naszych Użytkowników aby aplikację uczynić jeszcze lepszą i efektywną. Zachęcamy do jej oceniania i przesyłania do nas wszelkich propozycji jej rozwoju.

Jeżeli uznacie, że aplikacja jest warta polecenia Waszym znajomym – zachęcamy abyście to uczynili.

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj